НІЦ ЛКС є унікальною організацією, що була створена в 1991 році Міністерством зв’язку України та Київським інститутом зв’язку. НІЦ ЛКС має розробки (в тому числі і концептуальні) світового рівня в наукових та інженерних дослідженнях. Напрацьовані методики прокладки та монтажу, вимірювання характеристик, технічної експлуатації волоконно-оптичних ліній передачі (ВОЛП) та написання нормативних актів, які є вкладами до вітчизняних та міжнародних стандартів.

Вструктуру НІЦ ЛКС входять лабораторії:

З моменту акредитації випробувальної лабораторії НІЦ ЛКС співробітниками випробувальної лабораторії проведена перевірка на відповідність вимогам європейським та державним стандартам більш ніж 50 типів телекомунікаційного обладнання як для оптичного лінійного тракту так і для лінійного тракту на основі металевих кабелів.

В Центрі працюють висококваліфіковані спеціалісти: чотири доктори наук, дванадцять кандидатів наук, висококваліфіковані інженери, навчаються і проходять стажування аспіранти, молоді спеціалісти та студенти.

Основні напрямки діяльності НІЦ ЛКС – наукові дослідження з питань теорії та технологій волоконно-оптичного зв’язку, лінійно-кабельних споруд (ЛКС) на оптичних та металевих кабелях зв’язку, розробка нормативно-технічних документів щодо будівництва та технічної експлуатації ЛКС.

Якщо Ви хочете поліпшити за найменших витрат Вашу систему зв’язку, одержати кваліфіковані консультації з методів вимірювання параметрів ВОЛП, з питань по будівництву, монтажу та здачі в експлуатацію волоконно-оптичних кабелів зв’язку, сертифікувати Вашу продукцію у найкоротший термін, звертайтесь до нас:

Україна, 252110 Київ-110

Вул. Солом’янська 7а, поштова скринька 814

Телефон: +380 44 276-43-39, +380 44 276-93-16

Факс: +380 44 276-80-31

E-mail: katok@ukrpack.net